• Vyhlásenie o bezinfekčnosti

• Vážení rodičia, v prípade, že dieťa preruší dochádzku do základnej školy v trvaní viac ako tri dni (vrátane víkendu), je nutné, aby prinieslo zákonným zástupcom vyplnené a podpísané písomné vyhlásenie o tom, že neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie. Nové vyhlásenie platné od 10.9. - Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti

• ZÁZRAČNÝ ORIEŠOK

• Dňa 29. 9. sme sa zúčastnili na podujatí, ktoré organizuje knižnica pri príležitosti festivalu rozhlasových rozprávok "ZÁZRAČNÝ ORIEŠOK". V našej škole sme privítali spisovateľa Petra Karpinského a jeho spolupracovníkov. Deti v ŠKD si vypočuli úryvok z rozprávky ŽOFREJ. Zaujímavou formou porozprávali ako sa tieto rozprávky tvoria. Deťom porozprávali obsah rozprávky, ktorý bol z prostredia školy. Ďakujeme za krásne pútavé rozprávanie!

Do fotoalbumu Zázračný oriešok boli vložené fotografie.

• Kolobežkové popoludnie

• Dňa 24.9. sa žiaci prvého stupňa zúčastnili akcie s názvom Popoludnie na kolobežkách. Po úspešnom prekonaní dráhy sme ocenili všetkých súťažiacich diplomom, ktorý im bude pripomínať tento super deň. 👍

Do fotoalbumu Kolobežkové popoludnie boli pridané fotografie.

• Európsky deň jazykov

• ITV na tému Európsky deň jazykov nám dňa 23. septembra poskytol náhľad do etymológie a rozšíril naše geografické obzory. Preveril naše pohotové reakcie a vnímanie v cudzom jazyku. Nezanedbali sme však ani naše manuálne zručnosti. Všetci sme sa niečo nové naučili hravou a nenútenou formou, dozvedeli sme sa zaujímavé fakty o jazyku a užili si krásny deň.

Do fotogalérie Európsky deň jazykov boli vložené fotografie.